W środę, 16 października 2014 r. na Stadionie Miejskim w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny- dziewcząt i chłopców. Pogoda dopisała i nasi reprezentanci spisali się wyśmienicie!

Pierwsze na linii startu ustawiły się dziewczęta. Rywalizacja była zacięta, konkurencja bardzo wysoka – na starcie stanęło 15 drużyn z powiatu stargardzkiego. Nasze wspaniałe reprezentantki po zaciętej walce zajęły wysokie, 4-te miejsce. Oto zwycięska drużyna: z kl. 6a – Wiktoria Wolska, z kl. 6c – Marcela Iwanek, z kl. 6 d – Laura Jaroszewska i Ola Mordas i Martyna Czurak, z kl. 5a – Julia Stępień, z kl. 5b – Zuzia Buczma, Agata Kruk, z kl. 5c – Ania Mordas i Natalia Majewska, z kl. 5d – Julianna Łopusiewicz i Kornelia Mazur.

Nasi chłopcy również włożyli maksimum sił i dzielnie walczyli na całym dystansie. Podczas biegu kolejność zmieniała się na każdej zmianie i ostatecznie nasi zawodnicy ukończyli bieg na 2-im miejscu. W skład drużyny weszli: z kl. 6b – Adrian Drozd, z kl. 6c – Piotr Brudno, z kl. 6d – Dawid Rezaeian, z kl. 5a – Jakub Jaremczak i Jakub Słoński, z kl. 5b – Jakub Witkowski, z kl. 5d – Olek Grabarczyk, Kacper Langner, Bartek Trzciński i Bartek Baranowski, z kl. 4a – Jakub Paul, z kl. 4d – Jakub Zembrzuski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej sportowej postawy!