Druga odsłona pływackich zmagań uczniów stargardzkich szkół podstawowych obfitowała w rekordową ilość uczestników oraz uzyskiwanie rekordów życiowych.

    „2-ga Sobota Pływacka” była kolejnym etapem sportowej rywalizacji stargardzkich pływaków na pływalni Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich. W zawodach wystartowało 218 zawodników ( 198 – uczniów stargardzkich szkół podstawowych oraz przedszkolaków, 6 – uczniów szkół z terenu powiatu stargardzkiego i 14 – uczniów stargardzkich szkół ponadgimnazjalnych). Uczestnicy rywalizowali na dystansach 25 m stylem dowolnym przedszkolaki i klasy I, II i III , 50 m stylem dowolnym klasy IV, V i VI. Zgodnie z Regulaminem, każdy uczestnik otrzymał dyplom, najlepsi otrzymali medale. Rewelacyjnie wystartowały nasze sztafety, które z zawodów przyniosły 3 złote i 1 brązowy medal! Wielkie gratulacje!

Galeria zdjęć

ROCZNIK 2008 25 M DOWOLNYM

5. Malwina REUT 1a czas 0:47,85

7.Barbara WASZKOWIAK 1a czas 0:54,12

9. Zofia GRABOWSKA „0” czas 1:00,44

11. Maja HAWRYLUK „0” czas 1:14,63

12. Katarzyna PĄGOWSKA 1a 1:17,59

 

16. Jakub STEFAŃSKI „0” czas 1:00,47

17. Jakub KLAWIŃSKI „0” czas 1:08,00

 

ROCZNIK 2006 25 M DOWOLNYM

1. Hanna CZUCZWARA 2a czas 0:19,75

2. Justyna OGRODOWCZYK 2a czas 0:24,69

6. Maja Wójcik  2d czas 0:28,06

 

4. Marcel KOSTYRKA 2a czas 0:24,28

20. Bartosz KACZYŃSKI 2c czas 0:58,44

 

ROCZNIK 2005 25 M DOWOLNYM

7. Ola Jaskólska 3a czas 0:25,41

17. Amelia JANKOWSKA 3a czas 0:31,43

25. Dominika KURCZAK 4e czas 0:40,03

 

1. Marcel BURGHARDT 3b czas 0:18,72

4. Łukasz JAŹWIŃSKI 3a czas  0:21,38

10. Oskar SEREMAK 4e czas 0:29,43

11. Bartosz KAŹMIERCZAK 4e czas 0:31,34

 

ROCZNIK 2004 50 M DOWOLNYM

5. Gabriela KUNICKA 4d czas 0:42,25

7. Zuzanna TOKARSKA 4b czas 0:48,88

9. Nikola OGRODOWCZYK 4d  czas 0:50,97

18. Kamila SZTELA 4b czas 1:04,03

21. Katarzyna PERLICKA 5c czas 1:32,06

22. Nikola KLAUŻYŃSKA 4b czas 1:32,18

 

3.Aleksander GRABARCZYK 5d czas 0:38,25

5. Bartłomiej TRZCIŃSKI 5d czas 0:45,07

15. Michał KACZYŃSKI 4a czas 1:08,50

17. Patryk RAWLUK 4e czas 1:35,28

 

ROCZNIK 2003 50 M DOWOLNYM

2.Patrycja JAŹWIŃSKA 5c czas 0:36,90

6. Izabela ZARZYCKA 5b czas 0:45,53

9. Oliwia GRYCZUK 5d czas 0:46,53

14. Alicja IWANOWICZ 6b czas 1:06,31

 

1. Robert ROMANOWSKI 5c czas 0:31,59

 

ROCZNIK 2002

2.Emma SOBCZAK 6b czas 0:37,72

2. Oliwer KOROLCZUK 6c czas 0:36,68

 

SZTAFETA 4 X 25 M DOWOLNYM- DZIEWCZĄT KL. 1-3 – I MIEJSCE 

czas 1:43,91

Hanna CZUCZWARA 2a

Justyna OGRODOWCZYK 2a

Amelia JANKOWSKA 3a

Ola JASKULSKA 3a

SZTAFETA 4 X 25 M DOWOLNYM – CHŁOPCÓW KL. 1-3 – I MIEJSCE 

czas 1:31,75

Marcel KOSTYRKA 2a

Łukasz JAŹWIŃSKI 3a

Marcel BURGHARDT 3b

Oskar SEREMAK 4e

SZTAFETA 4 X 50 M DOWOLNYM – DZIEWCZĄT KL.4-6 – I MIEJSCE

czas 2:45,63

Emma SOBCZAK 6b

Gabriela KUNICKA 4d

Patrycja JAŹWIŃSKA 5c

Zuzanna TOKARSKA 4b

SZTAFETA 4 X 50 M DOWOLNYM – DZIEWCZĄT KL.4-6 – V MIEJSCE

czas 3:08,31      

Kamila SZTELA 4b

 Alicja IWANOWICZ 6b

Izabela ZARZYCKA 5b

 Oliwia GRYCZUK 5d

 SZTAFETA 4 X 50 M DOWOLNYM – CHŁOPCÓW KL. 4-6 – III MIEJSCE

czas 2:36,44

Aleksander GRABARCZYK 5d

Robert ROMANOWSKI 5c

Oliwer KOROLCZUK 6c

Bartłomiej TRZCIŃSKI 5d