W dniach 06 i 14 listopada 2014 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów dziewcząt zgłosiło się10 szkół – SP 2, SP 3, SP 4, SP 5, SP 6, SP 7, SP 8, SP Suchań, SP Ińsko i SP Pęzino. Szkoły podzielono na trzy grupy. Nasze reprezentantki rozegrały mecze w grupie z SP 4 i SP Suchań- oba mecze przegrane. Ostatecznie nasze zawodniczki uplasowały się na miejscach 5-10.

 

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: z kl. 5d – Oliwia Gryczuk, Julianna Łopusiewicz , z kl. 6a – Oliwia Szczepaniak, Wiktoria Wolska, Wiktoria Woźniak, z kl. 6b – Nikola Kowalska, z kl. 6c – Marcela Iwanek, Ola Oberda, z kl. 6d - Martyna Czurak, Laura Jaroszewska, Nicole Wolff,

 

Do zawodów chłopców zgłosiło się 11 szkół- wszystkie stargardzkie szkoły podstawowe oraz SP Suchań, SP Ińsko i SP Pęzino. Szkoły podzielono na cztery grupy. Nasi reprezentanci spotkali się w grupie z SP1 i SP3. Niestety przegrali mecz z SP1 – 2:4 i wygrana z SP3 – 6:1 nie dała im awansu do finałów. Ostatecznie chłopcy zajęli 5 miejsce.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: z kl. 5a – Kuba Jaremczak, z kl. 5b – Dawid Kłosowicz, z kl. 5d – Olek Grabarczyk, Kacper Langner, Bartek Trzciński, z kl. 6a – Kuba Ćwiek, z kl. 6b – Adrian Drozd, Janek Liśkiewicz, z kl. 6d – Michał Chojna, Kuba Gębicki, Dawid Rezaeian.