W dniu 06 grudnia 2014 roku na pływalni Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich rozegrano „3-ią Sobotę Pływacką Edycji roku szkolnego 2014/2015”. W pływackiej rywalizacji udział wzięło 140 uczniów stargardzkich szkół, którzy startowali wg ustalonego wcześniej regulaminu.

Galeria zdjęć.

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

 

ROCZNIK 2008 25 M DOWOLNYM

 

12. Jakub KLAWIŃSKI „0” czas 0:44,75

13.Jakub STEFAŃSKI „0” czas 0:53,03

 

ROCZNIK 2006 25 M DOWOLNYM

1. Hanna CZUCZWARA 2a czas 0:19,37

3. Justyna OGRODOWCZYK 2a czas 0:23,32

5. Maja WÓJCIK  2d czas 0:25,69

14. Alicja LISTWAN 2d czas 0:49,41

 

4. Marcel KOSTYRKA 2a czas 0:23,15

 

ROCZNIK 2005 25 M DOWOLNYM

8. Ola JASKULSKA 3a czas 0:26,72

12. Amelia JANKOWSKA 3a czas 0:30,62

 

1. Marcel BURGHARDT 3b czas 0:18,84

3. Łukasz JAŹWIŃSKI 3a czas  0:21,22

11. Oskar SEREMAK 4e czas 0:28,81

 

ROCZNIK 2004 50 M DOWOLNYM

5. Gabriela KUNICKA 4d czas 0:41,09

6. Zuzanna TOKARSKA 4b czas 0:45,47

10. Nikola OGRODOWCZYK 4d  czas 0:50,12

16. Nikola KLAUŻYŃSKA 4b czas 1:17,69

 

3.Aleksander GRABARCZYK 5d czas 0:38,09

6. Bartłomiej TRZCIŃSKI 5d czas 0:41,56

14.Krystian PIECHOWSKI 4d czas1:30,25

15.Dawid WIREŃSKI 4b czas 1:33,06

 

ROCZNIK 2003 50 M DOWOLNYM

2.Patrycja JAŹWIŃSKA 5c czas 0:37,12

 

3. Robert ROMANOWSKI 5c czas 0:33,25

 

ROCZNIK 2002

3.Emma SOBCZAK 6b czas 0:38,10

 

 

SZTAFETA 4 X 25 M DOWOLNYM- DZIEWCZĄT KL. 1-3 – II MIEJSCE 

czas 1:37,47

Hanna CZUCZWARA 2a

Justyna OGRODOWCZYK 2a

Amelia JANKOWSKA 3a

Maja WÓJCIK 2d

SZTAFETA 4 X 25 M DOWOLNYM – CHŁOPCÓW KL. 1-3 – I MIEJSCE 

czas 1:33,19

Marcel KOSTYRKA 2a

Łukasz JAŹWIŃSKI 3a

Marcel BURGHARDT 3b

Oskar SEREMAK 4e

SZTAFETA 4 X 50 M DOWOLNYM – DZIEWCZĄT KL.4-6 – I MIEJSCE

czas 2:46,32

Emma SOBCZAK 6b

Gabriela KUNICKA 4d

Patrycja JAŹWIŃSKA 5c

Zuzanna TOKARSKA 4b

SZTAFETA 4 X 50 M DOWOLNYM – CHŁOPCÓW KL. 4-6 – III MIEJSCE

czas 3:29,60

Aleksander GRABARCZYK 5d

Robert ROMANOWSKI 5c

Bartłomiej TRZCIŃSKI 5d

Dawid WIREŃSKI  4b