Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 8 grudnia 2014r. Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 6a – Jakub Ćwiek, Jakub Polus, Denis Rogoziński, Maciej Szędzielarz, z kl. 6b – Adrian Drozd, z kl. 6c – Oliwer Karolczuk, z kl. 6d – Michał Chojna, Jakub Grębicki, Jakub Nowak, Dawid Rezaeian.

Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Nasi uczniowie spotkali się w grupie z uczniami SP 5, SP8 i SP Marianowo. Po zaciętych meczach ostatecznie zajęli 2-ie miejsce w grupie i o finał walczyli ze zwycięzcą pierwszej grupy – SP Ińsko. Mecz ten nasi siatkarze wygrali i awansowali do finału, gdzie spotkali się z reprezentacją SP 3. Po zaciętym meczu ulegli swoim przeciwnikom i zajęli w całym turnieju II miejsce! Wielkie gratulacje dla naszych reprezentantów!