Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 18 grudnia 2014 r. Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt „Czwórki” w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stargardzie Szczecińskim.

Naszą szkołę reprezentowały: z klasy 4c – Kasia Olejnik, z kl. 5d – Oliwia Gryczuk, Julianna Łopusiewicz, z kl. 6a – Wiktoria Wolska, Wiktoria Woźniak, z kl. 6d – Paula Klewin, Kornelia Kłosowska, z kl. 6c – Marcela Iwanek, Ola Oberda, z kl. 6d – Laura Jaroszewska.

Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy, nasze dziewczęta rozegrały mecze z zawodniczkami SP Ińsko, SP 3 i SP 5. Mecze były zacięte – ostatecznie nasze reprezentantki uplasowały się na  trzecim miejscu w swojej grupie i nie awansowały do finałów. W ogólnej klasyfikacji zajęły miejsca V-VI.