W dniu 12 września 2013r. odbył się IV TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR DONALDA TUSKA w piłkę nożną dziewcząt etap powiatowy. Zawody zostały rozegrane w kategoriach rocznikowych 2000-2001 i 2002-2003.

Nasze dziewczęta świetnie się spisały   starsze zajęły miejsce trzecie, natomiast młodsze zajęły pierwsze miejsce awansując do etapu wojewódzkiego.

Skład drużyny dziewcząt starszych - z klasy 6a: Julia Stradomska, Ola Pondo, Zuzia Komisarczyk, Paulina Oleszak; z kl. 6b Nikola Górska; z kl. 6c Alicja Łopusiewicz, Julia  Dudka,  Natalia  Kulazińska,  Asia Staropiętka oraz  Ilona Szultka z  Gimnazjum nr 1.

Dziewczęta młodsze wystąpiły w składzie: z kl. 4 d- Oliwia Gryczuk, Kornelia Mazur i Julianna Łopusiewicz; z kl. 4 c Natalia Majewska; z kl. 5c Asia Ciaputa, Alicja Woźniak, Ola Oberda; z kl. 5d Martyna Czurak i Laura Jaroszewska.

Dziewczęta wygrały wszystkie mecze w swojej grupie – z SP 4, SP 6, SP8. Oliwia Gryczuk z kl. 4d została „królem strzelców” turnieju i zdobyła pamiątkową statuetkę. Gratulujemy zawodniczkom i trzymamy kciuki na dalszych etapach rywalizacji!