15.01.2015 r. w Hali OSiR w Stargardzie Młodzieżowy Ośrodek Sportowy  zorganizował  Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Reprezentanci naszej szkoły spotkali się z reprezentacjami następujących szkół: SP 7- SP Dobropole (2:3), SP 7- SP Dobrzany (6:4), SP 7 – SP Ińsko (2:1).

Ostatecznie nasi chłopcy zajęli drugie miejsce w grupie i awansowali do półfinałów,  gdzie spotkali się z reprezentacją SP 3. Mecz ten zakończył się wygraną przeciwników i nasi reprezentanci walczyli o III miejsce w turnieju. Mecz ten wygrali z SP Rzeplino wynikiem 6:2. Na wyróżnienie zasłużył Adrian Drozd – najlepszy zawodnik naszej drużyny, zajął 3 miejsce w ilości strzelonych bramek w całym turnieju (8 zdobytych bramek).

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 6a – Kuba Ćwiek, Marcel Grudziński, Michał Makowski, Denis Rogoziński, z kl. 6b – Adrian Drozd, z kl. 6c- Oliwer Korolczuk, z kl. 6d – Michał Chojna, Kuba Nowak, Maksymilian Wiśniewski, z kl. 5c – Robert Romanowski, z kl. 5d – Aleksander Grabarczyk, Kacper Langner, Bartek Trzciński.