06.02.2015 w Hali OSiR w Stargardzie Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował  Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Nasze zawodniczki spotkały się w grupie z SP Dobrzany i SP 3. Niestety oba mecze przegrały i nie awansowały do finału. Ostatecznie zajęły w turnieju 5-6 miejsce razem z reprezentacją SP 6.

Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 5c – Ania Mordas, z kl. 5 d – Oliwia Gryczuk Oliwia Koza, Julianna Łopusiewicz, z kl. 6a – Wernika Piskorska, Wiktoria Wolska, Wiktoria Woźniak, z kl. 6 b – Paula Klewin, Kornelia Kłosowska, z kl. 6 c- Marcela Iwanek, Ola Oberda, z kl. 6d - Martyna Czurak, Laura Jaroszewska.