19 .02. 2015 r. Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował Mistrzostwa Powiatu w Minikoszykówce Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do turnieju zgłosiły się cztery stargardzkie szkoły: SP 3, SP 5, SP 6 i SP 7. Po zaciętych meczach nasi zawodnicy i reprezentanci SP 3 mieli po 5 punktów  (wygrana z SP 6 i SP 5 oraz remis z SP 3). O końcowym rezultacie zadecydował stosunek punktów zdobytych do straconych. Dzięki temu nasza drużyna zajęła w turnieju I miejsce!

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 5d – Bartek Trzciński, z kl. 6a – Janek Cejrowski, Jakub Ćwiek, Marcel Grudziński, Damian Jakieła, Denis Rogoziński, z kl. 6b – Adrian Drozd, z kl. 6c – Piotr Brudno, Oliwer Karolczuk, z kl. 6d - Jakub Nowak, Dawid Rezaeian.

 

23 .02. 2015 r. Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował Mistrzostwa Powiatu w Minikoszykówce Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Nasze reprezentantki spotkały się w grupie z reprezentacjami SP 5 i SP Kobylanka. Niestrty oba mecze przegrały i ostatecznie zajęły w turnieju 5-te miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 5d – Oliwia Gryczuk, Oliwia Koza, Julianna Łopusiewicz, z kl. 6a – Wiktoria Wolska, Wiktoria Woźniak, z kl. 6b – Paula Klewin, Kornelia Kłosowska, z kl. 6c – Marcela Iwanek, Ola Oberda, z kl. 6d Laura Jaroszewska.