Piąte zmagania uczniów stargardzkich szkół podstawowych w pływaniu, rozegrane zostały w ramach zawodów pływackich pn. „5-ta Sobota Pływacka Edycji Roku Szkolnego 2014/2015". W zawodach  udział wzięło łącznie  131 dzieci. Uczniowie startowali na dystansach 25 m stylem dowolnym, najmłodsi oraz klasy I i II, natomiast uczniowie klas  III-VI na dystansie 50 m stylem dowolnym. Na zakończenie startów indywidualnych rozegrane zostały sztafety 4 x 50 m stylem dowolnym (uczniowie klas I-VI) dziewcząt i chłopców.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Oto wyniki naszych uczniów:

Dziewczęta rocznik 2006 – 25 m dowolnym:

1 miejsce Hanna CZUCZWARA kl.II A, czas 0:17,21

2 miejsce Maja WÓJCIK  kl. II D, czas 0:23,78

5 miejsce Justyna OGRODOWCZYK kl.II A, czas 0:25,71

 

Chłopcy rocznik 2006 – 25 m dowolnym:

4 miejsce Marcel KOSTYRKA kl.II A, czas 0:20,00

 

Dziewczęta rocznik 2005 – 50 m dowolnym:

9 miejsce Ola JASKULSKA kl. III A. czas 1:05,21

11 miejsce Amelia JANKOWSKA kl. III A, czas 1:13,31

 

Chłopcy rocznik 2005 – 50 m dowolnym:

1 miejsce Marcel BURGHARDT kl.III B, czas 0:40,50

3 miejsce Łukasz JAŹWIŃSKI kl. III A, czas 0:42,41

 

Dziewczęta rocznik 2004 – 50 m dowolnym:

4 miejsce Gabriela KUNICKA kl. IV D, czas 0:39,38

6 miejsce Zuzanna TOKARSKA kl. IV B, czas 0:44,12

7 miejsce Nikola OGRODOWCZYK kl. IV D czas 0:46,85

12 miejsce Miriam SOCIK kl.IV E, czas 1:19,85

 

Chłopcy rocznik 2004 – 50 m dowolnym:

3 miejsce Aleksander GRABARCZYK kl. V D, czas 0:38,81

9 miejsce Bartłomiej TRZCIŃSKI kl. V D, czas 0:44,96

10 miejsce Krystian PIECHOWSKI kl.IV D, czas 1:11,31

11 miejsce Michał JAGODZIŃSKI kl. IV B, czas 1:26,66

 

Dziewczęta rocznik 2003 – 50 m dowolnym:

1 miejsce Patrycja JAŹWIŃSKA kl.V C, czas 0:35,85

8 miejsce Izabela ZARZYCKA kl.V B, czas 0:43,75

12 miejsce Alicja IWANOWICZ kl.VI B, czas 1:13,44

 

Chłopcy rocznik 2003 – 50 m dowolnym:

2 miejsce Robert ROMANOWSKI kl.V C, czas 0:32,00

 

Dziewczęta rocznik 2002 – 50 m dowolnym:

2 miejsce Emma SOBCZAK kl.VI B, czas 0:38,56

3 miejsce Selenay BAKIR kl.VI D, czas 0:44,31

 

Chłopcy rocznik 2002 – 50 m dowolnym:

2 miejsce Oliwer KOROLCZUK kl.VI C, czas 0:35,50

 

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym – DZIEWCZĄT (Klasa I – III)

2 miejsce, czas3:40,44

Hanna CZUCZWARA

Justyna OGRODOWCZYK

Maja WóJCIK

Ola JASKULSKA

 

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym – DZIEWCZĄT (Klasa IV – VI):

 

1 miejsce, czas2:41,44

Emma SOBCZAK

Gabriela KUNICKA

Patrycja JAŹWIŃSKA

Zuzanna TOKARSKA

 

 II ZESPÓŁ:

5 miejsce, czas 3:34,06

Nikola OGRODOWCZYK

Alicja IWANOWICZ

Izabela ZARZYCKA

Selenay BAKIR

 

 

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym – CHŁOPCóW (Klasa IV – VI):

2 miejsce, czas 2:31,78

Bartłomiej TRZCIŃSKI

Oliwer KOROLCZUK

Aleksander GRABARCZYK

Robert ROMANOWSKI