W dniu 26.03.2014 r. w Hali OSiR w Stargardzie Szczecińskim zostały zorganizowane zawody sprawnościowe „Ale Frajda ” dla klas III i IV. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Reprezentacja klas III z naszej szkoły trafiła do grupy A razem z SP 4, SP 2 i SP 6. W swojej grupie zajęli drugie miejsce i awansowali do finału, do którego zakwalifikowały się także SP 4, SP 3 i SP 5. Finał był zacięty i bardzo męczący, nasi zawodnicy zajęli w nim IV-te miejsce. Zawody wygrała drużyna SP 5.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 3 a: Paweł Bujacz, Michał Barszczewicz, Ola Jaskulska z kl. 3 b: Julia Legier, Ala Ferska, Magda Ferska, Wiktoria Leśniewska, Alex Kuliński, z kl. 3 c: Michał Spławski, Maciek Rogoziński, z kl. 4 e: Amelka Derlatka, Oskar Seremak.

Po zawodach klas III-ich przyszła kolej na sportowców z klas IV-tych. Po losowaniu nasza drużyna startowała w grupie B wraz z SP 1, SP 3 i SP 6. W eliminacjach zajęliśmy czwarte miejsce w grupie i nie awansowaliśmy do finału,. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 4 a: Nikola Malanowska, Nikola Osuch, Kuba Paul, Kuba Wiśniewski, z kl. 4 b: Nikola Klaużyńska, Alan Łachowski, Dawid Wireński, Kacper Kisiel, z kl. 4 c: Kasia Olejnik, Wiktoria Grzonkowska, Robert Jamiński, z klasy 4 d: Lila Mic, Kuba Zembrzuski.

Pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone pucharami. Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a dzieci słodycze.