W dniach 13 i 15 września 2013 r. odbyły się eliminacje gminne IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców w kategoriach 10-11 lat oraz 12-13 lat.

W kategorii chłopców 10-11 lat naszą szkołę reprezentowali - z kl. 5a Jakub Ćwiek, Maciej Szędzielarz, Michał Makowski; z kl. 5b: Adrian Drozd, Jan Liśkiewicz, Kacper Balik; z kl. 5c: Oliwer Karolczuk; z kl.5 d: Dawid Rezaeian, Jakub Nowak, Michał Chojna, Jakub Gębicki. Chłopcy stoczyli ciężkie boje i w rezultacie zajęli II miejsce w turnieju.

Dawid Rezaeian został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju i otrzymał pamiątkową statuetkę.

W kategorii chłopców 12-13 lat reprezentantami SP 7 byli: z kl. 6a Jakub Preyzner, Patryk Hilwani, Kamil Hoffa, Jan Kozłowski; z kl. 6 b – Błażej Janeczek. Mimo wielkiego zaangażowania nasi uczniowie zajęli ostatecznie VIII miejsce.

Gratulujemy sportowych sukcesów!