Zawodami pływackimi w dniu 25 kwietnia 2015 roku, zakończona została faza eliminacji cyklicznych zawodów pływackich pn. „Soboty Pływackie” edycja roku szkolnego 2014/2015. „6-ta Sobota Pływacka” rozegrana została na Pływalni Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich, w zawodach udział wzięło 119 uczniów w klasach I-VI stargardzkich szkół podstawowych. Kolejny raz w zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Galeria zdjęć

Oto wyniki naszych uczniów:

 Chłopcy rocznik 2008- 25 m dowolnym:

15 miejsce Michał SUBOCZ kl.I D , czas 1:03,25

 

Dziewczęta rocznik 2006 – 25 m dowolnym:

1 miejsce Hanna CZUCZWARA kl.II A, czas 0:19,00

2 miejsce Justyna OGRODOWCZYK kl.II A, czas 0:21,00

6 miejsce Maja WÓJCIK  kl. II D, czas 0:25,82

 

Chłopcy rocznik 2006 – 25 m dowolnym:

5 miejsce Marcel KOSTYRKA kl.II A, czas 0:21,50

 

Dziewczęta rocznik 2005 – 50 m dowolnym:

9 miejsce Ola JASKULSKA kl. III A. czas 0:57,82

15 miejsce Amelia JANKOWSKA kl. III A, czas 1:07,19

 

Chłopcy rocznik 2005 – 50 m dowolnym:

2 miejsce Marcel BURGHARDT kl.III B, czas 0:40,15

4 miejsce Łukasz JAŹWIŃSKI kl. III A, czas 0:44,04

 

Dziewczęta rocznik 2004 – 50 m dowolnym:

4 miejsce Gabriela KUNICKA kl. IV D, czas 0:39,75

6 miejsce Zuzanna TOKARSKA kl. IV B, czas 0:45,09

8 miejsce Nikola OGRODOWCZYK kl. IV D czas 0:46,41

 

Chłopcy rocznik 2004 – 50 m dowolnym:

3 miejsce Aleksander GRABARCZYK kl. V D, czas 0:36,50

10 miejsce Krystian PIECHOWSKI kl.IV D, czas 1:11,16

 

Dziewczęta rocznik 2003 – 50 m dowolnym:

2 miejsce Patrycja JAŹWIŃSKA kl.V C, czas 0:36,53

7 miejsce Izabela ZARZYCKA kl.V B, czas 0:42,28

 

Chłopcy rocznik 2003 – 50 m dowolnym:

3 miejsce Robert ROMANOWSKI kl.V C, czas 0:33,35

 

Dziewczęta rocznik 2002 – 50 m dowolnym:

3 miejsce Selenay BAKIR kl.VI D, czas 0:40,46

 

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym – DZIEWCZĄT (Klasa I – III)

3 miejsce, czas3:430,69

Hanna CZUCZWARA

Justyna OGRODOWCZYK

Maja WóJCIK

Ola JASKULSKA

 

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym – DZIEWCZĄT (Klasa IV – VI):

2 miejsce, czas2:44,53

Selenay BAKIR

Gabriela KUNICKA

Patrycja JAŹWIŃSKA

Zuzanna TOKARSKA