W minioną środę, 06 maja 2015 r. w Szkole Podstawowej w Kunowie odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy o Sporcie. W zawodach wzięli udział uczniowie czterech szkół powiatu Stargard Szczec. Udział w zawodach powiatowych poprzedzony był eliminacjami szkolnymi.

W wyniku tych eliminacji naszą szkołę reprezentowali: Karolina Butkiewicz kl.5c, Jan Liśkiewicz kl. 6b, Dawid Rezaeian kl. 6d, Patryk Balik i Jakub Polus kl. 6a. Zawodnicy mieli do rozwiązania test z wiedzy o sporcie. Nasi zawodnicy bardzo dobrze przygotowali się do tych zawodów – indywidualnie Jan Liśkiewicz zajął III miejsce, a drużynowo nasza szkoła zdobyła I miejsce! Po zmaganiach wiedzowych odbyło się spotkanie uczniów z piłkarzami miejscowej drużyny Błękitnych Stargard- półfinalistów Pucharu Polski.