Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody odbyły się w dwóch etapach- eliminacje i finały. Zgłoszone szkoły podzielono na grupy. Zwycięzcy grup awansowali do finału. Reprezentanci naszej szkoły w eliminacjach spotkali się z zawodnikami SP 4 i SP 8- zwyciężyli swoją grupę i awansowali do finału, który odbył się 07 maja 2015 r. na boisku przy ul. Ceglanej. Do finału awansowały również reprezentacje szkół: SP 3, SP Ińsko, SP Reptowo. Ostatecznie nasi zawodnicy zajęli w zawodach 4-te miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 5a – Jakub Jaremczak i Jakub Słoński, z kl. 5d – Bartek Trzciński, Marcel Wierciński, z kl. 6a – Michał Makowski i Jakub Polus, z kl.6 b – Adrian Drozd, z kl. 6c – Oliwer Karolczuk, z kl. 6 d – Michał Chojna, Jakub Gębicki, Jakub Nowak, Dawid Rezaeian.