Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Nasze dziewczęta grały 5 maja w grupie A razem z reprezentacjami SP3, SP4, SP5, SP6. Po zaciętych bojach nasze dziewczęta zajęły trzecie miejsce w grupie i nie awansowały do ścisłego finału (bezbramkowy remis z SP6, wygrana z SP3, przegrana z SP4). Ostatecznie nasza reprezentacja uplasowała się na miejscach 5-9.

Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 5b – Paulina Nowicka, z kl. 5d – Oliwia Gryczuk, Julianna Łopusiewicz, Kornelia Mazur, z kl. 6 – Paula Klewin, Kornelia Kłosowska, z kl. 6c Joanna Ciaputa, Marcela Iwanek, Ola Oberda, z kl. 6d – Martyna Czurak, Laura Jaroszewska.