Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 13.05.2015r. na stadionie lekkoatletycznym im. dra  Jerzego Cieśli  Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Szkolnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę reprezentowały cztery ekipy:

-   sztafeta 4x100 m dziewcząt w składzie: Agata Kruk 5b, Oliwia Gryczuk 5d,  Wiktoria Woźniak 6a, i Oliwia Szczepaniak 6a.;
-   sztafeta 4x100 m chłopców: Jakub Jaremczak 5a, 6a, Jakub Spławski 5b, Bartek Trzciński 5d, Aleksander Grabarczyk 5d;
- sztafeta szwedzka dziewcząt: Paulina Nowicka 5b, Julia Stępień 5a, Julianna Łopusiewicz 5d, Kornelia Mazur 5d, rezerwowa Laura Jaroszewska 6d;
-  sztafeta szwedzka chłopców: Jakub Grębicki 6d, Jakub Ruta 5d, Dawid Rezaeian 6d, Adrian Drozd 6b.

Nasi  reprezentanci osiągnęli ogromny sukces  -  sztafeta szwedzka chłopców zajęła I miejsce i awansowała do finałów wojewódzkich, które odbędą się 19 maja w Szczecinie.

Sztafeta 4x100 m dziewcząt zajęła IV miejsce, sztafeta szwedzka dziewcząt i sztafeta 4x100 m chłopców zajęły V miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach wojewódzkich.