Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 21 maja 2015r.na stadionie lekkoatletycznym im. dra Jerzego Cieśli Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta w składzie: z kl. z kl. 6b- Kornelia Kłosowska, z kl. 6c-Ola Oberda, z kl. 6d –Laura Jaroszewska, Martyna Czurak, z kl. 5 d – Oliwia Gryczuk, Julianna Łopusiewicz walczyły dzielnie – zdobyły łącznie 770 punktów i ostatecznie zajęły VII miejsce w zawodach.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: z kl. 6b – Oliwier Zygnerski, z kl. 6c – Piotr Brudło, z kl. 6d Jakub Gębicki, Jakub Nowak, Dawid Rezaeian, z kl. 5d – Olek Grabarczyk, Bartek Trzciński. Rywalizacja była zacięta - chłopcy zdobyli wspólnie 836 punktów i ostatecznie uplasowali się na III miejscu. Gratulacje dla naszych wspaniałych sportowców.