W sobotę, 20 czerwca z okazji Dnia Sportu w ramach Dni Stargardu odbyły się Zawody Pływackie klas II i III Stargardzkich Szkół Podstawowych.

Z naszej szkoły w zawodach brali udział: Wiktoria Leśniewska 3b, Marcel Burghard 3b, Łukasz Jaźwiński 3a, Tomasz Marzec 3a, Jaskulska Aleksandra 3a, Jankowska Amelia 3a, Maja Wójcik 2d, Hania Czuczwara 2a, Justynka Ogrodowczyk 2a, Marcel Kostyrka 2a i Tymek Olszewski 2a

Nasi uczniowie wywalczyli 7 medali indywidualnych:

Hania Czuczwara – złoty medal w kategorii dziewczynki klas 2 dowolny

Justyna Ogrodowczyk – srebrny  medal w kategorii dziewczynki klas 2 dowolny

Maja Wójcik – brązowy  medal w kategorii dziewczynki klas 2 dowolny

Aleksandra Jaskulska – srebrny medal w kategorii dziewczynki klas 3 dowolny

Marcel Kostyrka  – brązowy medal w kategorii chłopcy klas 2 dowolny

Marcel Burghard – złoty medal w kategorii chłopcy  klas 3 dowolny

Łukasz Jaźwiński – srebrny medal w kategorii chłopcy klas 3 dowolny   

       Uczniowie naszej szkoły zdobyli także I miejsce, a tym samym puchar dla szkoły, w sztafecie, w której popłynęli: Hania Czuczwara, Justyna Ogrodowczyk, Maja Wójcik, Wiktoria Leśniewska, Ola Jaskulska, Marcel Burghard, Łukasz Jaźwiński, Tomasz Marzec, Marcel kostyrka, Tymek Olszewski.

Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.