W dniach 16 i 17 września 2015 r. odbył się VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR DONALDA TUSKA w piłkę nożną dziewcząt i chłopców etap powiatowy. Nasi uczniowie świetnie się spisali –  obie drużyny dziewcząt i chłopców zajęły II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Skład drużyny dziewcząt: z kl. 6 d- Oliwia Gryczuk, Kornelia Mazur i Julianna Łopusiewicz, Paulina Kraskowska, Oliwia Koza; z kl. 6 c -  Natalia Majewska; z kl. 6 b – Paulina Nowicka, Agata Kruk; z kl. 6a – Julia Stępień; z kl. 5 a Nikola Malanowska.

Chłopcy wystąpili w składzie: z kl. 6d - Kacper Langner, Aleksander Grabarczyk, Bartek Trzciński; z kl. 6b - Dawid Kłosowicz, Jakub Witkowski, z kl. 6a - Jakub Słoński, Jakub Koperczaki, Marcel Tertoń; z kl. 5d - Jakub Zembrzuski; z kl. 5b - Dawid Wileński; z kl. 5a - Jakub Paul.

 

Dziewczęta wygrały z drużyną SP 6 (6:0), z drużyną Gimnazjum nr 4 (5:0), i przegrały z drużyną Gimnazjum nr 1 (1:7). Chłopcy wygrali z drużyną SP 3 (2:0) i przegrali z drużynami  Gimnazjum nr 1 (1:5) i  Gimnazjum nr 4 (2:3). Nasi bramkarze – Julianna Łopusiewicz i Kacper Langner zostali najlepszymi bramkarzami turnieju i zdobyli pamiątkowe statuetki. Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!