W poniedziałek, 12 października 2015 r. na Stadionie Miejskim w Stargardzie  odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny - dziewcząt i chłopców. Było dość zimno, ale słonecznie i nasi reprezentanci spisali się wyśmienicie!

Pierwsze na linii startu ustawiły się dziewczęta. Rywalizacja była zacięta, konkurencja bardzo wysoka – na starcie stanęło 12 drużyn z powiatu stargardzkiego. Nasze wspaniałe reprezentantki po zaciętej walce zajęły wysokie, 4-te miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 6a – Julia Stępień, z kl. 6 b – Zuzanna Buczma i Agata Kruk, z kl. 6c – Natalia Majewska, Anna Mordas i Zuzanna Soboń, z kl. 6d – Julianna Łopusiewicz i Kornelia Mazur, z kl. 5a – Nikola Osuch, z kl. 5b – Nikola Klaużyńska.

Nasi chłopcy również włożyli maksimum sił i dzielnie walczyli na całym dystansie. Podczas biegu kolejność zmieniała się na każdej zmianie i ostatecznie nasi zawodnicy ukończyli bieg na 1-ym miejscu!

W skład zwycięskiej drużyny weszli: z kl. 6b – Jakub Witkowski, z kl. 6c – Robert Romanowski, z kl. 6d – Aleksander Grabarczyk, Kacper Langner, Bartek Trzciński, Marcel Wierciński, z kl. 5a – Jakub Paul i Maciek Wiśniewski, z kl. 5b – Dawid Wireński, z kl. 5d – Kacper Niewadził i Jakub Zembrzuski.

Nasi zawodnicy będą reprezentować nasz powiat w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej sportowej postawy i odpowiedzialności za całą drużynę!