W dniu 22.10.2015 r. odbyły się Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe. W tym roku szkolnym zawodnicy spotkali się w miejscowości Tychowo koło Białogardu. Chłopcy z naszej szkoły po wspaniałej wygranej podczas Powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych reprezentowały Powiat Stargardzki podczas finałów wojewódzkich.

Do Tychowa przyjechało 19 drużyn reprezentujących swoje powiaty z całego województwa zachodniopomorskiego. Po zaciętej walce nasi uczniowie zajęli wysoką, dziesiątą lokatę.

Jest to dobry wynik, poziom zawodów był bardzo wysoki.

Oto skład naszej drużyny: z kl. 5a – Jakub Paul i Maciek Wiśniewski, z kl. 5d – Kacper Niewadził i Jakub Zembrzuski, z kl. 6a – Jakub Koperczak, z kl. 6b – Jakub Spławski, z kl. 6c – Robert Romanowski, z kl. 6d – Aleksander Grabarczyk, Kacper Langner, Bartek Trzciński, Marcel Wierciński.

Gratulacje dla naszych wspaniałych biegaczy- to wielki sukces – 10 lokata w całym województwie zachodniopomorskim!