W dniu 05 listopada 2015 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów dziewcząt zgłosiło się 8 szkół – SP 1, SP 3, SP 4, SP 5, SP 7, SP 8, SP Suchań, SP Pęzino. Szkoły podzielono na dwie grupy.

Nasze reprezentantki rozegrały mecze w grupie z SP 3, SP 5 (mecze wygrane) i SP Suchań (remis). Dzięki takiej wspaniałej postawie nasze zawodniczki awansowały do finałów, gdzie spotkały się z reprezentacją SP 4. Niestety ten mecz był przegrany i o III miejsce nasze zawodniczki grały z SP 1.Ten mecz to popis umiejętności naszej drużyny – wygrały go w stosunku 8:0. Ostateczne rezultaty zawodów:

I miejsce SP SUCHAŃ,  II miejsce SP 4,  III miejsce SP 7,  IV miejsce SP 1. 

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Z KL. 6A – Julia Stępień, z kl.6B – Zuzia Buczma, Paulina Nowicka, z kl. 6C -  Daria Dej, Natalia Majewska, Zuzia Soboń, z kl. 6D – Oliwia Gryczuk, Julianna Łopusiewicz, Kornelia Mazur.