W dniu 19 listopada 2015 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiło się 10 szkół – SP 1, SP 2, SP 3, SP 4, SP 5, SP 6, SP 7, SP 8, SP Ińsko, SP Pęzino. Szkoły podzielono na trzy grupy. Nasi reprezentanci rozegrali mecze w grupie z SP 3 (wygrana 3:1), SP 4 (wygrana 6:2). Dzięki takiej wspaniałej postawie nasi zawodnicy awansowali do finałów, gdzie spotkali się z reprezentacją SP Pęzino. Ten mecz to popis umiejętności naszej drużyny – wygrany 5:0. Następny przeciwnik to reprezentacja SP 1. W walce o zwycięstwo w całym turnieju nasi zawodnicy ulegli  reprezentacji SP 1 (wynik 2:3).

Oto wyniki zawodów:

I miejsce SP 1, II miejsce SP 7, III miejsce SP Pęzino, IV miejsce SP Ińsko. 

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Z kl. 6A –  Jakub Koperczak, Jakub Słoński, Marcel Tertoń, z kl.6B – Patryk Czerczak, Dawid Kłosowicz, z kl. 6D – Olek Grabarczyk, Kacper Langner, Bartek Trzciński, z kl. 5 B – Dawid Wireński, z kl. 5 D – Jakub Zembrzuski.