W dniu 05 grudnia 2015 roku na pływalni Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich rozegrano „1-szą Sobotę Pływacką Edycji roku szkolnego 2015/2016”.

W pływackiej rywalizacji udział wzięło 209 uczniów stargardzkich szkół podstawowych, którzy startowali wg ustalonego wcześniej regulaminu. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle nie zawiedli – zarówno indywidualnie, jak i w sztafetach zajęli czołowe lokaty.

 

Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

Rocznik 2009 25 M DOWOLNYM:

1. Antoś Doszczeczko kl. 1f czas - 0:41,37

 

ROCZNIK 2008 25 M DOWOLNYM

      13. Kasia Pągowska kl.2a czas - 0:40,60

      15. Malwina Reut kl. 2a czas - 0:43,03

 

       4. Jakub Klawiński kl.1c czas - 0:30,91

       5. Maciek Jaskulski kl.2e czas - 0:31,42

 

ROCZNIK 2007 25 M DOWOLNYM

       4. Bartek Kurzawa kl.2e czas - 0:26,28

       5. Kacper Kulwiński kl. 2a czas - 0:26,38

      22. Igor Ratkowski kl. 2e czas - 0:44,85

      23. Patryk Orzechowski kl. 2e czas - 0:45,09

      27. Jan Buwelski  kl. 2a czas - 1:15,50

 

ROCZNIK 2006 25 M DOWOLNYM

1. Hanna Czuczwara kl. 3a czas - 0:17,81

2. Maja Wójcik kl. 3d czas - 0:18,94

4. Justyna Ogrodowczyk kl. 3a czas - 0:19,84

13. Julia Czyżak kl. 3d czas - 0:31,19

16. Marta Motyl kl. 4c czas - 0:50,72

 

4.Marcel Kostyrka kl. 3a czas - 0:19,38

20. Adrian Teliczan kl. 4c czas - 0:48,40

 

ROCZNIK 2005 50 M DOWOLNYM

9. Ola Jaskulska kl. 4a czas - 0:49,91

10. Julia Wilczyńska kl. 5a czas - 0:53,88

13. Nikola Osuch kl. 5a czas - 0:59,03

15. Amelia Jankowska kl. 4a czas - 1:12,47

 

4.Łukasz Jaźwiński kl. 4a czas - 0:41,93

14. Bartek Walesiak kl. 4b czas - 0:55,90

18. Filip Smoleń kl. 4a czas - 1:06,78

 

ROCZNIK 2004 50 M DOWOLNYM

4. Gabrysia Kunicka kl. 5d czas – 0:38,68

5. Nikola Ogrodowczyk kl. 5d - 0:39,22

7. Zuzanna Tokarska kl. 5b czas - 0:41,97

14. Miriam Socik kl. 5e czas - 1:04,31

 

3. Aleksander Grabarczyk kl. 6d czas - 0:35,56

6. Bartek Trzciński kl. 6d czas - 0:39,38

10. Oskar Kwasigroch kl.5a czas - 0:52,00

11Oliwier Patrak kl. 5b czas - 0:45,46

12. Krystian Piechowski kl. 5d czas - 1:04,97

13. Maciej Wiśniewski kl. 5a czas - 1:06,47

14. Dawid Wireński kl. 5b czas 1:25,25

 

ROCZNIK 2003 50 M DOWOLNYM

 

1.Patrycja Jadźwińska kl. 6c czas - 0:36,13

3. Iza Zarzycka kl 6b czas - 0:38,52

  

1. Robert Romanowski kl. 6c czas - 0:30,25

 

WYNIKI SZTAFET :

 

I MIEJSCE sztafeta 4x25m stylem dowolnym dziewcząt (Hania Czuczwara, Maja Wójcik, Justyna Ogrodowczyk, Julia Czyżak)

IV MIEJSCE sztafeta 4x25m stylem dowolnym chłopców (Marcel Kostyrka, Bartek Kurzawa, Kacper Kulwiński, Patryk Orzechowski)

I MIEJSCE sztafeta 4x50m stylem dowolnym dziewcząt (Patrycja Jaźwińska, Gabrysia Kunicka, Zuzia Tokarska, Iza Zarzycka)

I MIEJSCE sztafeta 4x25m stylem dowolnym chłopców (Robert Romanowski, Olek Grabarczyk, Bartek Trzciński, Łukasz Jaźwiński)