14 grudnia 2015 r. w Hali Miejskiej przy ul. 1-szej Brygady odbył się  TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT „TRÓJKI” rocznik 2003 i młodsze w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespół składał się z trzech zawodniczek. W zawodach uczestniczyły następujące szkoły: SP 1, SP 2, SP 4, SP 5, SP 7. Zgłoszone drużyny podzielono na grupy. W grupie drużyny grały wg zasady każdy z każdym- zwycięzcy grup awansowali do finałów.

Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny, które zajęły ostatecznie następujące miejsca:

DRUŻYNA „RUDOLFINY” w sładzie : Oliwia Koza kl. 6d, Agata Kruk kl. 6b, Marta Podgórska kl. 6b  zajęły w turnieju IV miejsce;

DRUŻYNA ELFY w składzie: Julia Pachuc kl. 6d, Malwina Kuleta kl. 6b, Natalia Przesiecka kl. 6d zajęły w turnieju VI miejsce;

DRUŻYNA RAKIETY w składzie: Maja Skiba kl. 6b, Kasia Olejnik kl. 5c, Amelia Derlatka kl. 5e, Miriam Socik kl. 5e zajęły w turnieju XIII miejsce.

 

 

17 grudnia 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Po zaciętych meczach o awansie decydowały punkty zdobyte podczas kolejnych meczów. Niestety naszym chłopcom nie udało się wyjść ze swojej grupy.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 6b – Dawid Kłosowicz, Jakub Koperczak, Jakub Słoński, Jakub Spławski, Patryk Czerczak, z kl. 6c – Sebastian Ksiądz, Robert Romanowski, z kl. 6d – Kacper Langner, Bartek Trzciński, Aleksander Grabarczyk.