22.01.2016 r. w Hali OSiR w Stargardzie Młodzieżowy Ośrodek Sportowy  zorganizował  Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na trzy grupy. Reprezentanci naszej szkoły spotkali się z reprezentacjami następujących szkół: SP 7- SP 1 (6:2), SP 7- SP Dobrzany (2:6). Ostatecznie nasi chłopcy zajęli drugie miejsce w grupie i nie awansowali do finałów i w turnieju zajęli miejsce 4-9.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 6a – Jakub Koperczak, z kl. 6b – Patryk Czerczak, Jakub Spławski, z kl. 6c – Robert Romanowski, z kl. 6d – Aleksander Grabarczyk, Kacper Langner, Bartek Trzciński, z kl.5a – Michał Kaczyński,z kl.5d – Jakub Zembrzuski.