Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował Mistrzostwa Powiatu  w Minikoszykówce Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody odbyły się w sali gimnastycznej SP 5. Drużyny podzielono na dwie grupy. Nasze reprezentantki w swojej grupie zajęły drugie miejsce i awansowały do finału, który odbył się 23.02.2016 roku. W finale spotkały się z koszykarkami SP 3 (przegrana) i SP 4 (wygrana).

Ostatecznie zajęły III miejsce w turnieju. Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 6a – Julia Stępień, z kl.6b – Zuzanna Buczma, Paulina Nowicka, z kl. 6c – Daria Dej, Patrycja Jaźwińska ,Ala Majewska, Natalia Majewska, Natasza Rzeźnicka, Zuzanna Soboń, z kl.6 d – Oliwia Gryczuk, Oliwia Koza, Paulina Kraskowska, Julianna Łopusiewicz, JuliaPachuc.

clipart http://publicdomainvectors.org/pl/

 

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował Mistrzostwa Powiatu  w Minikoszykówce Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody odbyły się w sali gimnastycznej SP 3. Drużyny podzielono na dwie grupy. Reprezentanci naszej szkoły spotkali się w grupie z drużynami SP 5 i SP Kobylanka. Obydwa mecze nasi koszykarze wygrali i awansowali do finału, gdzie spotkali się z drużynami SP 3 i SP 6.

Ostatecznie zajęli turnieju III miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: z klasy 5a – Maciek Wiśniewski, z kl. 5b – Oliwier Patrak, Dawid

Wireński, z kl. 5d – Jakub Zembrzuski,z kl 6a – Jakub Koperczak, Marcel Tertoń, z klasy 6b – Patryk Czerczak, Dawid Kłosowicz, Jakub Spławski, z klasy 6d – Aleksander Grabarczyk, Kacper Langner, Bartek Trzciński.