W miniony wtorek, 10 maja 2016 r. na boisku piłkarskim przy ul. Ceglanej Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Nasze zawodniczki w grupie rozegrały trzy mecze i ostatecznie awansowały do finałów. W finałach spotkały się z drużyną SP 5 – wygrana 4:0, a następnie pokonały SP Suchań 3:0 i ostatecznie zajęły I miejsce w turnieju. Dziewczęta awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.

Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 6a – Kamila Szulc, z kl. 6 b – Zuzanna Buczma, Paulina Nowicka, Oliwia Słomian, Iza Zarzycka, z kl. 6c – Natalia Majewska, z kl. 6 d – Oliwia Gryczuk, Oliwia Koza, Paulina Kraskowska, Julianna Łopusiewicz, Kornelia Mazur. Wielkie gratulacje!