W sobotę, 18 czerwca z okazji Dnia Sportu w ramach Dni Stargardu odbyły się Zawody Pływackie klas II i III Stargardzkich Szkół Podstawowych.

Z naszej szkoły w zawodach brali udział: Maja Wójcik 3d, Hania Czuczwara 3a, Justynka Ogrodowczyk 3a, Tymek Olszewski 3a, Dawid Podgórski 3a, Bartosz Kaczyński 3c, Wiktoria Sokół 2d, Maja Śmigielska 2e, Filip Słowiński 2d, Bartosz Kurzawa 2e.

Nasi uczniowie wywalczyli 5 medali indywidualnych:

Hania Czuczwara – złoty medal w kategorii dziewczynki klas 3 dowolny

Maja Wójcik – srebrny  medal w kategorii dziewczynki klas 3 dowolny

Bartosz Kurzawa - srebrny  medal w kategorii chłopcy klas 2 dowolny

Wiktoria Sokół – srebrny medal w kategorii dziewczynki klas 2 grzbiet

Filip Słowiński – srebrny medal w kategorii chłopcy klas 2 grzbiet                 

Uczniowie naszej szkoły zdobyli także I miejsce, a tym samym puchar dla szkoły,  w sztafecie, w której popłynęli: Hania Czuczwara, Justyna Ogrodowczyk, Maja Wójcik, Tymek Olszewski, Dawid Podgórski, Bartosz Kurzawa.

Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.