Ludzi działa logo wektorowe clipartW środę, 05 października 2016 r. na Stadionie Miejskim w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny- dziewcząt i chłopców. Było dość zimno, ale słonecznie i nasi reprezentanci spisali się wyśmienicie! Pierwsze na linii startu ustawiły się dziewczęta. Rywalizacja była zacięta, na starcie stanęło 7 drużyn z powiatu stargardzkiego.  

Nasze reprezentantki po zaciętej walce zajęły wysokie, 4-te miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 4d – Maja Wójcik, z kl. 5a – Ola Jaskulska, z kl. 5b – Oliwia Szelągowska, Karolina Francikiewicz, z kl. 6b – Monika Rogowska, z kl. 6c – Kasia Olejnik, z kl. 6d – Martyna Kubica, z kl. 6e – Nikola Klaużyńska, Nikola Łabacz, Amelia Derlatka, Miriam Socik.

Nasi chłopcy również włożyli maksimum sił i dzielnie walczyli na całym dystansie. Podczas biegu kolejność zmieniała się na każdej zmianie i ostatecznie nasi zawodnicy ukończyli bieg na 2-im miejscu!

W skład naszej drużyny weszli: z kl. 5a – Łukasz Jaźwiński, Michał Barszczewicz, Radek Domański, z kl. 5b – Mateusz Kępiński, Michał Spławski, z kl. 5c – Nikodem Ratkowski, z kl. 6a – Jakub Paul, z kl. 6b – Oliwier Patrak, z kl. 6c – Robert Jamiński, z kl. 6d – Kacper Niewadził, Jakub Zembrzuski.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej sportowej postawy i odpowiedzialności za całą drużynę!