W środę, 16 października 2013 roku w Hali Miejskiej odbyła się uroczystość sportowego  podsumowania ubiegłego roku szkolnego 2012/13. Według rankingu Współzawodnictwa Szkół  w Ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła zajęła wysokie 11 miejsce w województwie zachodniopomorskim (najlepsze wśród szkół naszego powiatu). Według rankingu prowadzonego przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy nasza szkoła zajęła drugie miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Podstawowych Powiatu Stargardzkiego.

Na ten sukces zapracowali uczniowie, którzy reprezentowali SP 7 w następujących dyscyplinach: biegi przełajowe, unihokej, tenis stołowy, piłka siatkowa, piłka ręczna, piłka koszykowa, piłka nożna, czwórbój lekkoatletyczny, trójboje lekkoatletyczne, sztafety szkolne. Przedstawiciele naszej szkoły - p. dyrektor Elżbieta Witczak, p. Paweł Trejgis oraz dwoje uczniów - Alicja Łopusiewicz i Adrian Drozd odebrali okazały puchar oraz czek na zakup sprzętu sportowego.

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy równie wysokich sukcesów w bieżącym roku szkolnym!