Kija hokejowego i piłkaW dniu 08 listopada 2016 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów dziewcząt zgłosiło się 9 szkół – SP 1, SP 3, SP 4, SP 5, SP 6,SP 7, SP 8, SP Suchań, SP Ińsko . Szkoły podzielono na dwie grupy. Nasze reprezentantki rozegrały mecze w grupie z SP 3 (remis 2:2), SP 5 (wygrana 3:0) , SP Suchań (7:0), SP 6 (przegrana 2:4). Dzięki takiej wspaniałej postawie nasze zawodniczki awansowały do półfinałów, gdzie spotkały się z reprezentacją SP 8 (wygrana 3:1). W finale nasze uczennice rozegrały spotkanie z SP 3, które przegrały 1:2 i ostatecznie zajęły drugie miejsce w turnieju.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Z kl.6B – Luiza Gabryelczyk, Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Sara Szelągowska, Zuzanna Tokarska; z kl. 5A – Ola Jaskulska; z kl. 5B –Oliwia Szelągowska.

W dniu 03 listopada 2016 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiło się 8 szkół – SP 1, SP 3, SP 4, SP 5, SP6, SP 7, SP 8, SP Ińsko. Szkoły podzielono na dwie grupy. Nasi reprezentanci rozegrali mecze w grupie z SP 3 (przegrana 3:2), SP 4 (wygrana 0:2) oraz SP 8 ( przegrana 3:2). Nasi zawodnicy zajęli w grupie trzecie miejsce i nie awansowali do finałów.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: z kl. 6A- Maciek Wiśniewski, z kl. 6B – Kacper Kisiel, Dawid Wireński, z kl. 6D – Jakub Grębicki, Kacper Niewadził, Szymon Skuneczny, Jakub Zembrzuski, z kl. 5C – Nikodem Ratkowski.