W dniu 03 grudnia 2016 roku na pływalni Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich rozegrano „1-ią Sobotę Pływacką Edycji roku szkolnego 2016/2017”. W pływackiej rywalizacji udział wzięli uczniowie stargardzkich szkół podstawowych, którzy startowali wg ustalonego wcześniej regulaminu. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle nie zawiedli – zarówno indywidualnie, jak i w sztafetach zajęli czołowe lokaty. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

Rocznik 2009 -  25 M DOWOLNYM:

7 miejsce - Celina ORŁOWSKA z kl. 1a – czas 0:41,34

8 miejsce -  Magdalena ZARZYCKA z kl. 2f – czas 0:51,93

2 miejsce - Antoni DOSZCZECZKO z kl. 2f – czas 0:26,37

7 miejsce - Sebastian BRYGUŁA z kl. 1b – czas 0:35,40

8 miejsce - Kacper JACUKOWICZ z kl. 2c – czas 0:38,66

Galeria zdjęć.

 Rocznik 2008 -  25 M DOWOLNYM:

3 miejsce – Zofia GRABOWSKA z kl. 2c – czas 0:24,00

9 miejsce - Malwina REUT z kl. 3a – czas 0:32,75

7 miejsce - Stanisław WIŚNIEWSKI z kl. 3c – czas 0:36,44

Rocznik 2007 -  25 M DOWOLNYM:

7 miejsce - Alicja PURCHALAK z kl. 3a – czas 0:26,81

9 miejsce - Julia PUCZKARSKA z kl. 3a – czas 0:27,22

13 miejsce - Ewelina HAJEWSKA z kl. 3e – czas 0:34,84

4 miejsce - Bartosz KURZAWA z kl. 3e – czas 0:19,56

7 miejsce - Igor RATKOWSKI z kl. 3e – czas 0:22,78

10 miejsce - Bartosz ORŁOWSKI z kl. 3d – czas 0:25,59

15 miejsce - Tomir PSZCZEWICZ z kl. 3e – czas 0:35,58

Rocznik 2006 -  50 M DOWOLNYM:

1 miejsce - Hanna CZUCZWARA z kl. 4a – czas 0:35,43

2 miejsce - Maja WóJCIK z kl. 4d – czas 0:36,66

7 miejsce - Justyna OGRODOWCZYK z kl. 4a – czas 0:46,47

8 miejsce - Wiktoria BRYGUŁA z kl. 4c – czas 0:48,15

12 miejsce - Oliwia WOCH z kl. 4a – czas 1:09,66

12 miejsce - Wojciech MICHALAK z kl. 4b – czas 1:12,67

Rocznik 2005 -  50 M DOWOLNYM:

9 miejsce - Julia WILCZYŃSKA z kl. 6a – czas 0:51,06

4 miejsce - Łukasz JAŹWIŃSKI z kl. 5a – czas 0:39,41

10 miejsce - Bartosz WALESIAK z kl. 5b – czas 0:41,94

Rocznik 2004 -  50 M DOWOLNYM:

4 miejsce - Gabriela KUNICKA z kl. 6d – czas 0:34,14

5 miejsce - Nikola OGRODOWCZYK z kl. 6d – czas 0:35,69

7 miejsce - Zuzanna TOKARSKA z kl. 6b – czas 0:37,53

4 miejsce - Oliwier PATRAK z kl. 6b – czas 0:43,75

5 miejsce - Oskar KWASIGROCH z kl. 6a – czas 0:44,18

6 miejsce – Krystian PIECHOWSKI z kl. 6d – czas 1:18,15

WYNIKI SZTAFET :

III MIEJSCE sztafeta 4x25m stylem dowolnym dziewcząt (Zosia Grabowska, Malwina Reut, Alicja Purchalak, Julia Puczkarska)

III MIEJSCE sztafeta 4x25m stylem dowolnym chłopców (Igor Ratkowski, Tomir Puszczewicz, Bartek Orłowski, Antoni Doszczeczko)

I MIEJSCE sztafeta 4x50m stylem dowolnym dziewcząt ( Gabrysia Kunicka, Hanna Czuczwara, Maja Wójcik, Nikola Ogrodowczyk)

III MIEJSCE sztafeta 4x50m stylem dowolnym chłopców (Łukasz Jaźwiński, Bartek Walesiak, Oliwier Patrak, Maciek Wiśniewski)