13.01.2017 r. w Hali OSiR w Stargardzie Młodzieżowy Ośrodek Sportowy  zorganizował  Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Reprezentanci naszej szkoły spotkali się z reprezentacjami następujących szkół: SP 3, SP 5, SP Dolice, SP Dobrzany. Nasi chłopcy zajęli drugie miejsce w grupie.

Następny etap to były półfinały- wygrany mecz  z drużyną SP 4 (rzuty karne).

W finale nasi zawodnicy spotkali się ponownie z drużyną SP Dobrzany i niestety ten mecz przegrali 2:5 ostatecznie zajmując drugie miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny był zdobywca największej liczby bramek – Jakub  Zembrzuski.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 6a – Jakub Paul, Michał Kaczyński, z kl. 6b – Oliwer Patrak, Jakub Urbala, Dawid Wireński, Kacper Kisiel, Alan Łachowski, z kl. 6d – Jakub Zembrzuski, Mateusz Grębicki, Kacper Niewadził, Szymon Skuneczny, z kl. 5b – Aleks Kuliński, Michał Spławski.