W dniu 18 stycznia 2017 r. na pływalni Gimnazjum nr 4 odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów dziewcząt zgłosiło się 6 szkół – SP 1, SP 2, SP 4, SP 5, SP 6, SP 7.

Uczniowie startowali w kategoriach dziewcząt i chłopców. W ramach zawodów odbyły się konkurencje drużynowe (sztafeta 8x25 m) i  indywidualne (styl dowolny, klasyczny, grzbietowy, motylkowy). Nasze zawodniczki wygrały rywalizację dziewcząt i będą reprezentować Powiat Stargardzki podczas zawodów wojewódzkich. Chłopcy  w zawodach zajęli IV miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:

DZIEWCZĘTA: KL. 3A – Julia Puczkarska, Alicja Purchalak, z kl. 4a – Hanna Czuczwara, Justyna Ogrodowczyk, z kl. 4d – Maja Wójcik, z kl. 5a – Aleksandra Jaskulska, z kl. 6a – Julia Wilczyńska, z kl. 6b – Zuzanna Tokarska, z kl. 6d – Gabriela Kunicka, Nikola Ogrodowczyk,

CHŁOPCY: z kl. 3e – Bartek Kurzawa, Igor Ratkowski, z kl. 4d – Karol Erens, Piotr Jasiński, z kl. 5a – Łukasz Jaźwiński, Filip Smoleń, z kl. 5b – Bartek Walesiak, z kl. 6a – Oskar Kwasigroch, Maciek Wiśniewski, Jakub Paul, z kl. 6b – Oliwier Patrak, z kl. 6d – Krystian Piechowski.