W  dniu  04 lutego  2017 roku  na  pływalni  Gimnazjum  Nr  4 im. Noblistów Polskich rozegrano „2-gą Sobotę Pływacką Edycji roku szkolnego 2016/2017”. W pływackiej rywalizacji udział wzięli uczniowie stargardzkich szkół podstawowych, którzy startowali wg ustalonego wcześniej regulaminu.

Uczniowie naszej szkoły jak zwykle nie zawiedli – zarówno indywidualnie, jak i w sztafetach zajęli czołowe lokaty.

Galeria zdjęć.

Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

 

ROCZNIK 2009 –25 M STYLEM DOWOLNYM

3 miejsce - Celina ORŁOWSKA z kl. I A, czas -  0:32,28

2 miejsce - Sebastian HĘGLEWICZ z kl.II G, czas - 0:24,76

3 miejsce - Antoni DOSZCZECZKOz kl. II F, czas -  0:25,00

7 miejsce - Sebastian BRYGUŁA z kl.I B, czas 0:35,56

9 miejsce -  Oskar ZWOLAK z kl.II F, czas -  0:40,94

 

ROCZNIK 2008 – 25 M STYLEM DOWOLNYM

 3 miejsce -  Zofia GRABOWSKA z kl.II C, czas - 0:23,09

7 miejsce - Katarzyna PĄGOWSKA z kl.III A, czas -  0:27,72

8 miejsce - Malwina REUT z kl.III A, czas -  0:28,78

4 miejsce -  Mateusz SZAFRAŃSKI z kl.II A, czas -  0:23,12

8 miejsce - Tymoteusz URBAN z kl.II A, czas -  0:31,07

 

ROCZNIK 2007 –50 M STYLEM DOWOLNYM

4 miejsce - Bartosz KURZAWA z kl.III E, czas -  0:45,74

6 miejsce - Bartosz ORŁOWSKI z kl.III D, czas -  0:46,16

10 miejsce - Igor RATKOWSKI z kl. III E, czas -  0:52,75

14 miejsce - Tomir PUSZCZEWICZ z kl.III E, czas -  1:16,72

 

ROCZNIK 2006 –50 M STYLEM DOWOLNYM

 1 miejsce - Hanna CZUCZWARA z kl.IV A, czas -  0:35,41

2 miejsce - Maja WóJCIK z kl.IV D, czas -  0:37,08

6 miejsce - Wiktoria BRYGUŁA z kl.IV C, czas -  0:44,81

7 miejsce - Justyna OGRODOWCZYK z kl.IV A, czas -  0:45,06

 

ROCZNIK 2005 –50 M STYLEM DOWOLNYM

 7 miejsce - Julia WILCZYŃSKA z kl.VI A, czas -  0:50,78

8 miejsce - Roksana KOWALSKA z kl.V B, czas -  1:21,60

5 miejsce - Łukasz JAŹWIŃSKI z kl.V A, czas -  0:38,56

 

ROCZNIK 2004 –50 M STYLEM DOWOLNYM

2 miejsce - Gabriela KUNICKA z kl.VI D, czas -  0:35,09

3 miejsce -  Nikola OGRODOWCZYK z kl.VI D, czas -  0:35,22

4 miejsce - Zuzanna TOKARSKA z kl.VI B, czas -  0:38,10

5 miejsce -  Oskar KWASIGROCH z kl.VI A, czas -  0:43,56

6 miejsce - Oliwier PATRAK z kl.VI B, czas -  0:49,35

 

WYNIKI SZTAFET:

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym – DZIEWCZĄT (r. 2006 – 2004)

1 MIEJSCE, CZAS - 2:26,31

SZTAFETA W SKŁADZIE: Hanna CZUCZWARA, Nikola OGRODOWCZYK, Maja WóJCIK,  Gabriela KUNICKA

4 MIEJSCE, CZAS - 3:05,75

  SZTAFETA W SKŁADZIE: Justyna OGRODOWCZYK,  Wiktoria BRYGUŁA,  Julia WILCZYŃSKA,  Zuzanna TOKARSKA

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym – DZIEWCZĄT (r. 2007 – 2009)

2 MIEJSCE, CZAS - 4:14,19

SZTAFETA W SKŁADZIE :Zofia GRABOWSKA, Katarzyna PĄGOWSKA, Celina ORŁOWSKA, Malwina REUT

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym – CHŁOPCóW (r. 2007 – 2009)

1 MIEJSCE, CZAS -3:19,06

SZTAFETA W SKŁADZIE: Bartosz KURZAWA, Igor RATKOWSKI, Mateusz SZAFRAŃSKI, Bartłomiej ORŁOWSKI