We wtorek, 05 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej zorganizował Młodzieżowy Ośrodek Sportowy. Drużyny podzielono na dwie grupy: grupa A – SP 4, SP5, SP Suchań; grupa B – SP3, SP6, SP7. Nasze dziewczęta wygrały swoje mecze w grupie i awansowały do finałów (SP7-SP6 9:2; SP7-SP3 6:1). W półfinale spotkały się z  SP 4 i wygrały 8:1. Ostatni mecz o pierwsze miejsce nasze zawodniczki rozegrały z SP Suchań. Był to bardzo zacięty mecz, który zakończył się wynikiem 4:1 dla Suchania. Ostatecznie nasze dziewczęta zakończyły turniej na II miejscu.


Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 6a – Julia Stradomska, Ola Pondo, Zuzia Komisarczyk, z kl. 6c Ala Łopusiewicz i Julia Dudka, z kl. 5c – Ola Oberda i Ala Woźniak, z kl. 5d Martyna Czurak. Najwięcej bramek strzeliły: Ola Pondo (8 bramek) i Ala Łopusiewicz (7 bramek). 

GRATULUJEMY NASZYM  ZAWODNICZKOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SPORTOWYCH SUKCESÓW.