W dniu 18 marca 2017roku na pływalni Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich rozegrano „3-gą Sobotę Pływacką Edycji roku szkolnego 2016/2017”. W pływackiej rywalizacji udział wzięli uczniowie stargardzkich szkół podstawowych, którzy startowali wg ustalonego wcześniej regulaminu. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle nie zawiedli – zarówno indywidualnie, jak i w sztafetach zajęli czołowe lokaty.

Galeria zdjęć.

Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

ROCZNIK 2009 –25 M STYLEM DOWOLNYM

3 miejsce - Celina ORŁOWSKA z kl. I A, czas -  0:31,35

7 miejsce – Oliwia Jędrzejczak z kl.IIB, czas – 0:43,19

2 miejsce - Antoni DOSZCZECZKO z kl. II F, czas -  0:26,87

6 miejsce -  Oskar ZWOLAK z kl.II F, czas -  0:31,15

10 miejsce - Sebastian BRYGUŁA z kl.I B, czas 0:36,46

 

ROCZNIK 2008 – 25 M STYLEM DOWOLNYM

 6 miejsce -  Zofia GRABOWSKA z kl.II C, czas - 0:23,97

5 miejsce -  Mateusz SZAFRAŃSKI z kl.II A, czas -  0:21,50

7 miejsce - Tymoteusz URBAN z kl.II A, czas -  0:28,72

 

ROCZNIK 2007 –50 M STYLEM DOWOLNYM

8 miejsce – Alicja PURCHALAK z kl. IIIA, czas – 0:55,22

9 miejsce – Ewelina HAJEWSKA z kl. IIIE, czas – 1:02,24

12 miejsce – Julia PUCZKARSKA z kl. IIIA, czas – 1:07,48

13 miejsce – Maja ŚMIGIELSKA z kl. iiie, czas – 1:08,38

5 miejsce - Bartosz KURZAWA z kl.III E, czas -  0:45,50

6 miejsce - Bartosz ORŁOWSKI z kl.III D, czas -  0:46,50

7 miejsce – Kacper KULWIŃSKI Zz kl. IIIA, czas – 0:50,33

8 miejsce - Igor RATKOWSKI z kl. III E, czas -  0:51,03

10 miejsce – Filip SŁOWIŃSKI z kl. IIID, czas – 0:54,07

12 miejsce - Tomir PUSZCZEWICZ z kl.III E, czas -  1:11,96

13 miejsce – Hubert WARDZIAK z kl. IIID, czas – 1:19,47

14 miejsce – Wiktor KOŁACZYK z kl. IIID, czas – 1:28,19

 

ROCZNIK 2006 –50 M STYLEM DOWOLNYM

 1 miejsce - Hanna CZUCZWARA z kl.IV A, czas -  0:34,59

3 miejsce - Maja WóJCIK z kl.IV D, czas -  0:37,96

7 miejsce - Wiktoria BRYGUŁA z kl.IV C, czas -  0:44,78

9 miejsce - Justyna OGRODOWCZYK z kl.IV A, czas -  0:46,50

 

ROCZNIK 2005 –50 M STYLEM DOWOLNYM

 7 miejsce - Julia WILCZYŃSKA z kl.VI A, czas -  0:50,57

4 miejsce - Łukasz JAŹWIŃSKI z kl.V A, czas -  0:36,50

11 miejsce Bartek WALESIAK z kl. VB, czas – 0:44,47

 

ROCZNIK 2004 –50 M STYLEM DOWOLNYM

4 miejsce -  Nikola OGRODOWCZYK z kl.VI D, czas -  0:34,75

5 miejsce - Gabriela KUNICKA z kl.VI D, czas -  0:35,06

7 miejsce - Zuzanna TOKARSKA z kl.VI B, czas -  0:37,16

 

WYNIKI SZTAFET:

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym – DZIEWCZĄT (r. 2006 – 2004)

1 MIEJSCE, CZAS - 2:24,53

SZTAFETA W SKŁADZIE: Hanna CZUCZWARA, Nikola OGRODOWCZYK, Maja WóJCIK,  Gabriela KUNICKA

4 MIEJSCE, CZAS - 4:10,78

SZTAFETA W SKŁADZIE :Zofia GRABOWSKA, Alicja PURCHALAK, Maja ŚMIGIELSKA, Julia PUCZKARSKA

2 MIEJSCE, CZAS -3:17,37

SZTAFETA W SKŁADZIE:  Igor RATKOWSKI, Bartłomiej ORŁOWSKI, Kacper KULWIŃSKI, Filip SŁOWIŃSKI

3 MIEJSCE, CZAS – 4:29,97

SZTAFETA W SKŁADZIE:  Mateusz SZAFRAŃSKI, Antoni DOSZCZECZKO, Tymoteusz URBAN, Sebastian BRYGUŁA.