23 marca 2017 r. Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Zawody odbyły się na stadionie miejskim przy ul. Sportowej. Podczas zawodów zorganizowano 4 biegi: dziewczęta i chłopcy rocznik 2006-2007 oraz dziewczęta i chłopcy rocznik 2004-2005. Punktowano 4 najlepsze  lokaty wszystkich zawodników. Suma punktów wyznaczała zajęte przez drużynę miejsce.

Nasi reprezentanci jak zwykle nie zawiedli i zajęli wysokie lokaty: chłopcy – II miejsce, dziewczęta – IV miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:
drużyna dziewcząt – z kl. 4b – Klaudia Karpińska, Andżelika Sagan, z kl. 4c – Amelia Kuceł, z kl. 4d – Julia Czyżak, Inez Komorowska, Maja Wójcik, Inga Mroczek, z kl. 5a – Ola Jaskulska, z kl. 5b – Karolina Francikiewicz, z kl. 5c – Patrycja Nowińska, z kl. 6b – Monika Rogowska, Zuzanna Tokarska, z kl. 6d – Martyna Kubica, z kl. 6e – Nikola Łabacz;
drużyna chłopców – z kl. 4a – Kevin Nguyen, Tymoteusz Olszewski,  Dawid Podgórski, zkl. 4d – Kamil Bułygo, Euzebiusz Zgiep, z kl. 5a – Łukasz Jaźwiński, z kl. 5b – Maciek Rogoziński, z kl. 5c – Nikodem Ratkowski, z kl. 6a – Jakub Paul, Maciek Wiśniewski,  z kl. 6b – Oliwier Patrak, Dawid Wireński, z kl. 6d – Jakub Zembrzuski.