W dniu 03.04.2017 r. w Hali OSiR w Stargardzie Szczecińskim zostały zorganizowane zawody sprawnościowe „Ale Frajda ” dla klas III i IV. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Reprezentacja klas III z naszej szkoły w swojej grupie zajęła czwarte miejsce i nie awansowała do finału. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. z kl. 3e – Marysia Gołąb, Maja Śmigielska, Arina Wasylewska, Natalia Zioło, Maciek Jaskulski, Bartek Kurzawa, Igor Ratkowski, Filip Masłowski, Jakub Szubielski, z kl. 4a – Dominika Bilocka.

Po zawodach klas III-ich przyszła kolej na sportowców z klas IV-tych. W eliminacjach drużyna naszej szkoły zajęła drugie miejsce w grupie razem z drużyną SP3 i potrzebna była dogrywka do udziału w finale. Po zaciętej walce nasza drużyna zajęła 4-te miejsce w całych zawodach. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 4 a – Justyna Ogrodowczyk, Kevin Nguyen, Tymek Olszewski, Dawid Podgorski, z kl. 4b – Klaudia Karpińska, Andżelika Sagan, Jakub Kuwałek, z kl. 4c – Klara Śliwa, Janek Spławski, z kl. 4 d – Julia Czyżak, Maja Wójcik, Ebi Zgiep. Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a dzieci słodycze.