W czwartek, 20 kwietnia 2017 r. na boisku piłkarskim przy ul. Ceglanej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na grupy. Reprezentacja naszej szkoły spotkała się w grupie z drużynami SP4, SP 6 i SP 5. Zawody w grupach przebiegały wg systemu „każdy z każdym”. Zwycięzcy z grup awansowali do finałów. Naszym zawodnikom jednak nie udało się wywalczyć finałów –zajęli drugie miejsce w grupie, przegrali tylko  jeden mecz z reprezentacją SP4. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 5a – Michał Barszczewicz, z kl. 5b – Miłosz Wojna, Aleks Kuliński, Maciek Rogoziński, z kl. 6a – Jakub Paul, z kl. 6b – Kacper Kisiel, Jakub Urbala, Dawid Wireński,  Alan Łachowski ,z kl. 6c – Robert Jamiński, z kl. 6d – Jakub Zembrzuski, Mateusz Grębicki, Kacper Niewadził.