Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 11 maja 2017 r.na stadionie lekkoatletycznym im. dra Jerzego Cieśli Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody obejmowały następujące konkurencje: bieg 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg 600 m (dziewczęta), bieg 1000 m (chłopcy).

Drużyna chłopców  w składzie: zkl. 5b – Alex Kuliński, Michał Spławski, z kl. 6b - Oliwier Patrak, Dawid Wireński, z kl. 6d – Mateusz Grębicki, Kacper Niewadził, Jakub Zembrzuski  zdobyła łącznie 766 punktów i zajęła 3 miejsce w zawodach.

Indywidualnie najwięcej punktów – po 206 – zdobyli Jakub Zembrzuski i Oliwier Patrak (indywidualnie zajęli  2 i 3 miejsce).

Dziewczęta natomiast w składzie: z kl. 6b – Andżelika Sagan, z kl. 5b – Magda Ferska, z kl. 6b – Nikola Klaużyńska, Zuzanna Tokarska, Monika Rogowska, Z KL. 6e – Miriam Socik, Nikola Łabacz zajęły 7 miejsce i zgromadziły 747 punktów. Jak wynika z punktacji  poziom dziewcząt był bardzo wysoki.