Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dn. 19.11.2013r. Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody odbyły się w sali gimnastycznej naszej szkoły. W zawodach uczestniczyło 7 szkół: SP1, SP2, SP3, SP4, SP5, SP7, SP8.

 

 


 Drużyny podzielono na dwie grupy. Nasi zawodnicy w składzie: Krystian Mądrowski 6d, Gabryś Ogorzałek 6b, Patryk Hilwani 6a, Patryk Ambroży 6a,  Kuba Grębicki 5d, Oliwer Korolczuk 5c, Adrian Drozd 5b, Kuba Ćwiek 5a, Marcel Grudziński 5a, Bartek Trzciński 4d  spotkali się w grupie z SP2 (wygrana 6:2) i SP3 (wygrana 4:1) i SP4 (wygrana 7:2).


Chłopcy wygrali swoją grupę i w finale spotkali się z SP 8 (wygrana 5:2). W walce o zwycięstwo w turnieju spotkali się z SP1. Mecz był bardzo zacięty, nasi zawodnicy musieli uznać wyższość przeciwników i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla SP1. Najlepszym strzelcem bramek z naszej drużyny został Patryk Hilwani, który zdobył 10 goli. Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.