W dniu 09 listopada 2017 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiło się 9 szkół – SP 2, SP 3, SP 4, SP 5, SP6, SP 7, SP 8, SP Ińsko, SP Suchań. Szkoły podzielono na trzy grupy. Nasi reprezentanci rozegrali mecze w grupie z SP 3 (wygrana 7:2), SP Ińsko (wygrana 6:1).

Nasi zawodnicy zajęli w grupie pierwsze miejsce i awansowali do finału. W finale spotkali się z SP 4 (przegrana 2:4) i SP 5 (wygrana 4:1). Ostatecznie nasi chłopcy zajęli drugie miejsce w zawodach i tytuł wice mistrzów powiatu stargardzkiego.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: z kl. 6A- Radek Domański, , z kl. 6B – Mateusz Kolasiński, Aleks Kuliński, Michał Spławski,  Fabian Zaborowski, z kl. 6C – Nikodem Ratkowski, z kl. 5B – Oskar Prokorym, z kl. 5C – Janek Spławski, z kl. 7 B – Alan Łachowski, z kl. 7 D – Oskar Seremak.