Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 3o listopada 2017 r. Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na grupy. Nasi zawodnicy w swojej grupie rozegrali mecze z SP 11, SP Ińsko (mecze wygrane) i SP Marianowo (mecz przegrany). W półfinale spotkali się z zawodnikami SP 3 (mecz przegrany). Mecz o 3-cie miejsce miał dramatyczny przebieg- dopiero w decydującym secie nasi zawodnicy ulegli drużynie z SP Marianowo. Ostatecznie chłopcy zajęli czwarte miejsce turnieju.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 6b – Mateusz Kolasiński, Alex Kuliński, Fabian Zaborowski, Hubert Ziarnik, z kl. 6c – Nikodem Ratkowski, Adrian Teliczan, , z kl. 7c – Alan Łachowski, z kl. 7d – Oskar Seremak.