W minioną sobotę uczniowie stargardzkich szkół podstawowych wystartowali w „1-szej Sobocie Pływackiej Edycji roku szkolnego 2013/2014”. Zawody rozegrane zostały na Pływalni Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich, Os. Zachód B15.

W zawodach udział wzięła rekordowa ilość uczniów i przedszkolaków, do startu zgłosiło się 189 młodych pływaków, uczniów stargardzkich szkół podstawowych, przedszkolaków oraz uczniów ze szkół spoza naszego miasta. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 25 m stylem dowolnym przedszkolaki i klasy I, II i III oraz 50 m stylem dowolnym klasy IV, V i VI.

Galeria zdjęć.

Zgodnie z Regulaminem, każdy uczestnik otrzymał dyplom, najlepsi otrzymali medale. Klasyfikacja medalowa, prowadzona jest w dwóch grupach, pierwsza - uczniowie, którzy na co dzień trenują w MKS „Neptun”, druga -  pozostali uczniowie. W punktacji indywidualnej i zespołowej jest jedna klasyfikacja.

Oto wyniki naszych uczniów:

Klasy I-sze:

1 miejsce Hania Czuczwara Ia

4 miejsce Justyna Ogrodowczyk Ia

10 miejsce Teresa Hołubowska IId

Klasy II-ie:

1 miejsce Marcel Burghardt IIb

4 miejsce Łukasz Jadźwiński IIa

6 miejsce Adam Kozłowski IIb

17 miejsce Natalia Brzozowska IIc

Klasy III-ie:

5 miejsce Gabrysia Kunicka IIId

8 miejsce Zuzia Tokarska IIIb

16 miejsce Mateusz Grębicki IIId

Klasy IV-te:

4 miejsce Patrycja Jadźwińska IVc

5 miejsce Robert Romanowski IVc

6 miejsce Olek Grabarczyk IVd

10 miejsce Iza Zarzycka IVb

13 miejsce Ala Iwanowicz VB

14 miejsce Bartek Trzciński IVd

Klasy V-te:

3 miejsce Oliwier Korolczuk Vc

4 miejsce Emma Sobczak VB

6 miejsce Bakir Salanay Vd

12 miejsce Ola Mordas Vd

Klasy VI-te:

3 miejsce Janek Kozłowski VIa

4 miejsce Patryk Ambroży VIa

4 miejsce Zuzia Mysiorek VIa

5 miejsce Ola Hajdas VIc

8 miejsce Zuzia Komisarczyk VIa

12 miejsce Wiktor Siatkowski VIb

 

Wyniki sztafet:

1  miejsce  sztafeta  dziewcząt klas I-III w składzie:   H. Czuczwara,   J. Ogrodowczyk, G. Kunicka, Z. Tokarska;

2 miejsce sztafeta dziewcząt klas IV-VI w składzie: E. Sobczak, O. Hajdas, Z. Mysiorek, Z. Komisarczyk;