W lutym, w świetlicy odbył się kolejny konkurs plastyczny dla naszych uczniów. Jak się domyślacie był to KONKURS NA WALENTYNKOWĄ KARTKĘ.

Wpłynęło trochę prac, z których komisja wybrała i wyróżniła zwycięskie kartki. Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Gracjan Kołaczyk z kl. 2b

II miejsce – Bartek Węglarek z kl. 3g

III miejsce – Marija Ivatniska z kl. 0a

IV miejsce – Kuba Łysoniewski z kl. 1c

Niedawno w świetlicy szkolnej urządziliśmy sobie mały przegląd talentów. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności. Były to: pokazy gimnastyczne, pokaz baletowy, pokazy sztuk walki, pokaz magii, pokaz kozłowania, recytacja i śpiew.

Wszyscy  uczestnicy  doskonale  się spisali a całość  bardzo  podobała się naszym małym widzom. Już wkrótce zorganizujemy kolejny TALENTSHOW.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa” został rozstrzygnięty.  Otrzymaliśmy wiele pięknych prac z różnych szkół więc wybór laureatów był bardzo trudny. Po burzliwych naradach jury wybrało zwycięskie kartki więc ogłaszamy listę laureatów konkursu:

1 miejsce – Alex Szczepankowski – Szkoła Podstawowa nr 1, kl. I

2 miejsce – Jakub Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa nr 3, kl. I

3 miejsce – Mateusz Kiera – Szkoła Podstawowa nr 5, kl III

Ze względu na to, że zwycięzców może być tylko trzech a poziom prac była bardzo wysoki przyznaliśmy również wyróżnienia, które otrzymali:

• Antonina Szłapka – Szkoła Podstawowa nr 6
  • Zoja Kuberacka – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Zuzia Bartczak – Szkoła Podstawowa nr 2

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w wykonanie prac i zapraszamy do kolejnych konkursów.