We wtorek 24 kwietniZuzanna  Białek  z  kl. 3a, Bartek  Węglarek-Ludwichowski z kl. 3g i Julia Baumgart z kl. 2b  wzięli udział w uroczystym rozstrzygnięciu Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego „Bądź przyjacielem przyrody”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3. Uczniowie otrzymali nagrody oraz obejrzeli przedstawienie o tematyce ekologicznej, zawierające ciekawe eksperymenty chemiczne.

Zuzia zajęła III miejsce a Julia zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.

W świetlicy również obchodziliśmy Dzień Ziemi.

Rozmawialiśmy na temat potrzeby ochrony środowiska, poruszyliśmy inne zagadnienia ekologiczne oraz wspólnie przygotowaliśmy plakat pod tytułem „Jak mogę pomóc Ziemi?”

Wiosna zawitała wreszcie do nas na dobre. Z pogodą bywało różnie ale w naszej świetlicy zawsze było radośnie i kolorowo, za sprawą wykonywanych przez dzieci wiosennych ozdób, dekoracji i prac plastycznych.